ÖZEL PROJELER

Axion kapsamında firmanıza özel projeler gerçekleştirilmesi de mümkündür.  Markaların ihtiyaçları doğrultusunda, Axion network’ünde yer alan şirketler arasında yeni müşteri kazanımı, sepet tutarı arttırma, çapraz kampanya oluşturma ve uygulama gibi hizmetler sunulmaktadır.

 

AKILLI ÜRÜN TEKLİFLERİ

Axion’un Akıllı Ürün Teklif özelliği, tüketicinin belirlediğiniz davranısları göstermeniz durumunda otomatize edilmiş ve gerçek zamanlı ürün/hizmet teklifleri sunmanızı mümkün kılar.

Örneğin;  en çok satılan ürün, satın alınan en son ürün, sepete eklenen en son ürün, görüntülenen en son ürün, aranan terimler ve göz atılan ürünler gibi kriterlere göre gerçek zamanlı doğru hedef kitle belirlenip, teklif sunulabilir.

Bu yolla:

  • Seçilen hedef kitleye otomatize e-posta gönderimi yapılabilir ve kişiselleştirilmiş teklif sunulabilir
  • Web sitesinde kişiselleştirilmiş kampanya/teklif sunulabilir
  • Online reklam alanlarında kişiselleştirilmiş kampanya/teklif sunulabilir
  • Tüketicinin geri dönüşleri sunulan raporlarla takip edilebilir.

 

ORTAK ANKETLER

Axion networkünde yer alan farklı markaların yer alacağı Ortak Anketler proje bazlı sunulan hizmetlerden birisidir. Benzeri hedef kitlelere, yaşam evrelerine ulaşmak isteyen farklı markalar için ortak anketler ve soru formları hazırlanarak sunulması sağlanır. Böylece markalara maliyet avantajı sağlanarak veri toplama imkanı sunulur.